Pojištění nemovitosti a domácnosti

Řešíte-li cenu ochrany svého majetku, pojištění domácnosti kalkulačka Vám rychle spočítá, na kolik by Vás u vybrané pojišťovny pojistné vyšlo. Majetek však není jen domácnost a její vybavení. Pokud vlastníte nemovitost, mělo by se při sjednávání pojistné ochrany začít nejprve u ní. Někteří klienti se mylně domnívají, že pokud mají sjednanou pojistku domácnosti – mají majetek pojištěný celý. Není to bohužel pravda. V rámci pojištění domácnosti jsou pokryty jen movité věci, které obsahuje daná domácnost.

Dům

Pojištění nemovitosti

Pokud se chystáte pojistit si svůj majetek a vlastníte-li nemovitost – začněte s pojištěním u nemovitosti a k němu přidejte i pojištění domácnosti. Nemusíte se obávat, není to nic složitého. Pojištění nemovitosti a domácnosti teprve bývá úplnou ochranou Vašeho movitého a nemovitého majetku. Pojištění domácnosti se obecně vztahuje na vnitřní zařízení, které slouží k jejímu provozu, nebo uspokojování potřeb jejich členů. Pojištění nemovitosti ochraňuje Váš nemovitý majetek v dohodnutém rozsahu.

Co kryje pojištění nemovitosti

Sjednané pojištění domácnosti pokrývá rizika, která se vztahují především na vybavení domácnosti. Pojištění domácnosti se obecně vztahuje jen na vnitřní zařízení, které slouží k jejímu provozu nebo uspokojování potřeb jejich členů. Úplnou ochranu získáte až se sjednáním pojištění nemovitosti. Do pojištění nemovitosti spadá pojištění např. domu, chaty nebo garáže, ale jedná se jen o objekty.

vyberte si nejlepší pojištění domácnosti, nové pojištění domácnosti ještě dnes, proč si pojistit domácnost

Pojištění domácnosti kalkulačka